HAKKIMIZDA


 / HAKKIMIZDA

 
Boylam Yazılım 

Sektördeki engin tecrübemiz ve gelişmiş, kullanıcı dostu Boylam Yazılımımız ile işletmenizin ihtiyacı olan her noktada yanınızdayız.

Müşterilerimize sunduğumuz otomasyon çözümlerinin mihenk taşı olan yazılımlarımız mevzuat, piyasa koşulları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli revize edilmektedir.

Toshiba, Ingenico ve Pidion marka yeni nesil yazar kasalar, Mettler Toledo teraziler ve Mikro ticari yazılımları ile entegre olarak çalışan Boylam Yazılımımız, dokunmatik cihazlar, tabletler, manyetik kart okuyucular, fiş/fatura yazıcıları ile de uyumludur.

Boylam yazılımın sunduğu özel ayrıcalıklardan bazıları;

ü Mikro ve Likom-Presto ticari yazılımlarla online satış entegrasyonu

ü Yeni nesil Toshiba, Pidion ve Ingenico yazarkasalarla Hızlı satış modülünde ve Restoran modülünde entegre çalışma (Gmp3 entegrasyonu)

ü Genius (gtf) formatında stok ve carı̇leri içeri aktarma

ü Kullanıcıya özel ekran dizaynı, esnek buton yapısı

ü Word, excel, html, pdf gibi formatlara çevrilebilir, 100’den fazla rapor

ü Restoran modülüne özel Ingenico TSM entegrasyonu ile kablosuz (herhangi bir pc ye Ingenicoyu bağlamadan), yazarkasadan masa ve paket hesaplarını kapatabilme

ü Genius (gtf) formatında satış dosyası hazırlama özelliği ile piyasadaki genius uyumlu ticari tüm yazılımlar ile entegrasyon

ü Plu ekranına 30 tane grup ve bu grubun altına sınırsız sayıda stok açabilme

ü Beş ayrı fiyat listesinden satış

ü Gelişmiş yetkilendirme ve loglama sistemi (Hangi kullanıcının hangi tarih ve saatte, hangi cihazdan bilgi eklediği, değiştirdiği ya da sildiğinin kaydını raporlama) 

Boylam Yazılım, Nisan 2016’dan beri Eray Teknoloji A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.